kontakt@medycznepakiety.pl

Blog

Pakiety medyczne dla dorosłych

Pakiety medyczne dla dzieci

Pakiety medyczne dla pracowników

Najczęściej zadawane pytania?

Pakiety medyczne to inaczej prywatne ubezpieczenie zdrowotne. W ramach pakietów medycznych ma się dostęp do szerokiego zakresu usług medycznych, w tym konsultacji ze specjalistami, e-recepty, e-skierowania oraz e-zwolnienia.

Pakiet medyczny może nabyć każda osoba fizyczna oraz firma dla swoich pracowników.

Przed zakupem pakietu medycznego warto zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii takich jak zakres usług, koszt, opinie, dodatkowe świadczenia, możliwości rozszerzenia i Ogólne Warunki Ubezpieczenia (OWU).

Prywatny pakiet medyczny pozwala na bardzo szybki i łatwy dostęp do konsultacji lekarskich, badań diagnostycznych i konsultacji wyników i to bez konieczności stania w długich kolejkach. Posiadanie pakietów medycznych może zwiększyć poczucie Twojego bezpieczeństwa. Dzięki pakietowi medycznemu można mieć dostęp do lekarza i specjalistów online, bez wychodzenia z domu.

Telemedycyna staje się powszechnym sposobem korzystania z usług medycznych. Dzięki telemedycynie masz szybszy i bardziej komfortowy dostęp do konsultacji medycznych z lekarzami i specjalistami. Warto korzystać z telemedycyny, bo to wygodna forma dbania o zdrowie swoje i swoich najbliższych.